Solární energie pro Vás box

V rámci nízkoenergetické koncepce našich boxů Vám nabízíme další možnost úspor energie a provozních nákladů – svoji vlastní fotovoltaickou elektrárnu.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

logo krannichNáš dodavatel fotovolaických systémů, společnost Krannich Solar, Vám navrhne individuální řešení přesně podle Vašich potřeb. Zohlední energetickou náročnost Vašeho provozu a navrhne řešení přímo pro Vás. Svoji fotovoltaickou elektrárnu můžete mít již od 400 000,- Kč.

Sedm dobrých důvodů pro solární energii:

 1. Hospodárnost/rentabilita

  Z makroekonomického hlediska elektřina z obnovitelných zdrojů přispívá ke snižování nákladů.

 2. Ochrana životního prostředí - zdraví

  Solární energie je čistá energie bez škodlivých emisí a navíc i bez hluku. Při její výrobě nedochází k produkci CO2. Je tedy zelenou energií.

 3. Šetření zdrojů

  Naše zdroje jsou omezené. Zásoby ropy, zemního plynu a uranu docházejí. Sluneční energie je prakticky nevyčerpatelná a je k dispozici všude pro každého.

 4. Udržitelný rozvoj

  Pokud má pro naše potomky stále ještě něco zůstat z našeho přírodního bohatství, nesmíme spotřebovat více surovin, než v množství, které se znovu obnoví. Solární energie je obnovitelná.

 5. Účinnost/třída energetické účinnosti

  U elektřiny vyrobené v elektrárnách činí ztráta přibližně 64%. Z 1000 wattů se tak k nám dostane jen jedna třetina, tedy 360 wattů.

Fotogalerie