Projekt RDPark

Skladově-obchodní BOXY

RDPark realizuje projekt výstavby skladově – obchodních BOXů pro firmy, které chtějí zázemí s NÍZKÝMI provozními náklady a moderně řešeným vzhledem. Celý projekt je koncepčně připraven jako NÍZKO energetický (zařazeno do označení A mimořádně úsporné). Vytápění prostor je řešeno tepelnými vrty. Vysoká variabilita boxů je vhodná pro účely obchodní, skladovací i lehkou výrobu. Unikátnost je nejen v lokalitě, ale již zmíněných úsporách provozních nákladů. Také je možnost si boxy nejen pronájmu, ale i koupit do vlastnictví. Díky konstrukční jednoduchosti je možno prostory libovolně přetvářet a prostorově propojovat.

Administrativní budova

Součástí realizace projektu RDParku je i výstavba administrativní budovy, která má jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. V podzemním podlaží jsou umístěny parkovací stání - v 1.NP jsou prostory s prosklenými výlohami vhodné jako obchodní showroom - 2NP. až 4.NP je řešeno pro kanceláře.
Celá administrativní budova je řešena, aby splněnila všechny vysoké evropské standardy. Moderní interiéry a exteriéry, nejmodernější způosob klimatizace napojené na tepelné vrty, vytápění tepelnými vrty, recepce, výtah, společná audiovizuální zasedací místnost pro 20 osob, atd.